Kullanım Koşulları

Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

  1. Kabul Edilebilir Kullanım: Bu web sitesini yalnızca yasal amaçlar için kullanabilirsiniz. Yasadışı, zarar verici, tehditkar, rahatsız edici, müstehcen veya kötü niyetli içeriklerin oluşturulması veya yayılması yasaktır.

  2. Mülkiyet Hakları: Bu web sitesindeki tüm içerik (metin, grafikler, logolar, vb.) Ono Makine veya lisans verenleri tarafından mülkiyet haklarına sahiptir. İzin almadan herhangi bir içeriği kopyalamak, değiştirmek, dağıtmak veya yayınlamak yasaktır.

  3. Hesap Güvenliği: Web sitemizde bir hesap oluşturduğunuzda, hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz erişimini önlemek için gerekli adımları atmaktan sorumlusunuz.

  4. İzin Verilmeyen Eylemler: Bu web sitesini veya sunucularını izinsiz olarak taramak, kesmek veya zarar vermek; kullanıcıların hizmetlerini engellemek veya etkisiz hale getirmek; veya siteye erişimi engellemek yasaktır.

  5. Hizmet Garantisi: Bu web sitesi ve sunulan hizmetler "olduğu gibi" sunulmaktadır. Ono Makine, web sitesinin kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez.

  6. Bağlantılar: Bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece bilgi amaçlıdır ve bağlantılı sitelerin içeriği veya politikalarından sorumlu değiliz.

  7. Değişiklikler: Bu kullanım koşulları zaman zaman değiştirilebilir. Değişiklikler web sitemizde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır.

  8. İletişim: Bu web sitesini kullanırken herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize iletisim@bocahero.com adresinden ulaşın.

Bu web sitesini kullanarak yukarıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Son güncelleme tarihi: 16 Mart 2024