Yasal Uyarılar

bocahero.com web sitesine Hoş Geldiniz! Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen aşağıdaki metni dikkatlice okuyun:

  1. Kullanım Koşulları: Bu web sitesini kullanarak, yerel yasalara ve düzenlemelere uygun şekilde hareket etmeyi kabul edersiniz. Web sitemizi yasal olmayan amaçlar için kullanmak yasaktır.

  2. Mülkiyet Hakları: Bu web sitesindeki tüm içerik (metin, grafikler, logolar, vb.) [Şirket Adı] veya lisans verenleri tarafından mülkiyet haklarına sahiptir. İzin almadan herhangi bir içeriği kopyalamak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

  3. Gizlilik Politikası: Web sitemizi kullanırken sağladığınız kişisel bilgileri gizlilik politikamıza uygun olarak işleyeceğimizi taahhüt ediyoruz. Lütfen gizlilik politikamızı dikkatlice okuyun.

  4. Bağlantılar: Bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece kullanıcıların bilgi edinme amaçları için verilmiştir. Bağlantıların içeriğinden sorumlu değiliz ve bağlantılar üzerinden erişilen web sitelerinin kullanımıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

  5. Sorumluluk Reddi: Bu web sitesinin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai veya sonuçsal zarardan sorumlu değiliz.

  6. Değişiklikler: Bu yasal uyarılar sayfası dâhil olmak üzere, bu şartlar ve koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler web sitemizde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır.

  7. İletişim: Bu web sitesini kullanırken herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize iletisim@bocahero.com adresinden ulaşın.

Bu web sitesini kullanarak, yukarıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Son güncelleme tarihi: 16 Mart 2024